Selwyn Norton - Kindred Doppelgängers (at Krisztina de Châtel)
Choreografie: Paul Selwyn Norton
Kostuums: Emmy Schouten
Decorontwerp: Edwin Kolpa
Lichtontwerp: Michiel van Blokland
Muziek: Fred Frith
Uitvoering muziek: Marieke Schut, Hendrik Jan Lindhout, Eduard van Regteren Altena, Murk Jiskoot
Uitvoerenden: Ann van den Broek, Jack Gallagher, Péter Kádár, Heike Kreutzer, Tim Persent, Natascha Siegertsz
backdrop design
Selwyn Norton - Sub Rosa at Ballett Frankfurt
Me and William Forsythe
photo © Edwin Kolpa
Arthur Rosenfeld - Souls on Sale
Choreografie: Arthur Rosenfeld, Ana Teixidó
Kostuums: Françoise Magrangeas
Decorontwerp: Edwin Kolpa
Lichtontwerp: Pink Steenvoorden
Uitvoerenden: Jim Barnard, Andrea Boll, Lizi Estarás, Thomas Falk, Elina Müller, Henrique Neves
photo © Edwin Kolpa
Onafhankelijk Toneel - De Zuidpool
Toneelgroep Carver - Fred
Albert van Dalsumprijs, and... Prijs van de Kring van Nederlandse Theatercritici
Regie: Helmert Woudenberg
Kostuums: Carly Everaert
Decorontwerp: Edwin Kolpa
Lichtontwerp: Michiel van Blokland
Muziek: Truus Melissen, Louis ter Burg, Stichting Nootjes
Uitvoerenden: Leny Breederveld, René van 't Hof, Beppie Melissen
photo's © Edwin Kolpa
photo © Ben van Duin
Hans Hof Ensemble - In Antwoord Op Uw Schrijven
Choreografie: Mischa van Dullemen, Klaus Jürgens, Andrea Boll, Andreas Denk
Dramaturgie: Martin Schurr
Kostuums: Marieke van Loenhout
Decorontwerp: Edwin Kolpa
Lichtontwerp: André Pronk
Uitvoerenden: Mischa van Dullemen, Klaus Jürgens, Andrea Boll, Andreas Denk
Selwyn Norton - The Roque Tool
Choreografie: Paul Selwyn Norton
Kostuums: Emmy Schouten
Decorontwerp: Edwin Kolpa
Lichtontwerp: Joris Bredero
Muziek: Fred Frith
Uitvoering muziek: ASKO Ensemble
Uitvoerenden: Laura Moro, Deborah Jones, Vitor Garcia, Isabella Steenbergen, Eduardo de Paiva Souza
photo's © Edwin Kolpa
Danspasta - Victors Wraak / Latte
Choreografie: Amy Gale / Paul Selwyn Norton
Dansend Hart - Icarus
Choreografie: Wies Merkx, Charles Corneille
Mischa van Dullemen & Klaus Jürgens - 't Nest
Choreografie: Mischa van Dullemen, Klaus Jürgens
Decorontwerp: Edwin Kolpa
Uitvoerenden: Mischa van Dullemen, Klaus Jürgens
Arthur Rosenfeld - Alfabet Soep
Holland Festival
Choreografie: Arthur Rosenfeld, Ana Teixidó
Kostuums: Marianne Strategier
Decorontwerp: Edwin Kolpa
Lichtontwerp: Pink Steenvoorden
Uitvoerenden: Jim Barnard, Andreas Denk, Hildegard Draaijer, Torsten Konrad,
Jordi Puigdefàbregas, Benedetta Reuter, Gloria Sardá, Silvia Sant Funk
Blurry image taken from video
Dansend Hart - Wolvenjong
Choreografie: Wies Merkx
Leine en Roebana / Selwyn Norton - Glottisdans
watch fragment of Selwyn's piece (very poor quality)
watch fragment of Leine and Roebana (very poor quality)
photo's © Edwin Kolpa
Danspasta - Een Dame of een Tijger?!
Choreografie: Feri de Geus
Wies Merkx - De Engel en Ik
Choreografie: Wies Merkx
Kostuums: Peter Niessen
Decorontwerp: Edwin Kolpa
Lichtontwerp: Ed Talens
Uitvoerenden: Charles Corneille, Joep Onderdelinden
Jeugdtheater Hofplein - De Eikelvreters
Regie: Carla van Driel
Wies Merkx - Waldszenen
Choreografie: Wies Merkx
Muziek: Robert Schumann
Uitvoering muziek: Sandra Desabandu, Liselet van Gent, Adolfo Hontanon, Joachim Kruithof, Caecilia van Peursen, Bernhard Touwen
Uitvoerenden: Antonia Abad Barragan, Krista de Jong, Cees Matthijsse, Justo Moret Ruiz, Petra Schellmann
photo's © Edwin Kolpa
Wies Merkx - Der Letzte Tanz
Elmer Schönberger / De Paardenkathedraal
Choreografie: Wies Merkx
Kostuums: Mirjam Pater
Decorontwerp: Edwin Kolpa
Lichtontwerp: Carlos Flores de Navea
Muziek: Anna Cramer, Ferruccio Busoni, Arnold Schönberg, Mauricio Kagel
Uitvoering muziek: Marjes Benoist
Dans: Anne Affourtit
photo's © Edwin Kolpa
Jeugdtheater Hofplein - Kruimeltje
Regie: Carla van Driel
De Nieuwe Dansgroep - Stills/Photographs
Choreografie: Jacqueline Knoops
Kostuums: Jany Temime
Decorontwerp: Edwin Kolpa
Muziek: Arvo Pärt, Kevin Volans, Studio Yens & Yens, Thomas Oboe Lee
Uitvoering muziek: Kronos Quartet
Uitvoerenden: Renato Bertolino, Job Cornelissen, Ineke Drabbe, Tamara Hillebrandt, Jantine Kraayeveld, Marishka van Loon, Lorenz Orth
Old graphic work
Wies Merkx - Hardlopers
photo © Edwin Kolpa
Onafhankelijk Toneel - Poppea
Gerrit Timmers as 'city planner'', and Peter Koopmans and myself as 'architects', and constructors
Stichting Dansproduktie - Signatuur / Swamp / Venus Truant
Choreografie: Guido Severien / Dries van der Post / Phil Griffin
Stichting Hart - Oogentroost
Choreografie: Wies Merkx, Charles Corneille
Onafhankelijk Toneel - Orpheus' Dochter
several designers, .... with me for the first time on a big stage
Onafhankelijk Toneel - Company
Choreografie: Amy Gale, Ana Teixidó
Onafhankelijk Toneel / Ton Lutgerink - Man in Haast
Regie: Moniek Merkx
Choreografie: Ton Lutgerink, Moniek Merkx
Lichtontwerp: Anneke Mulder
Decorontwerp: Edwin Kolpa
Muziek: John Lurie, Eric Sleichim
Uitvoerende: Ton Lutgerink
Historisch Dansensemble Volta - Fortuna Desperata
Choreografie: Vera Baris
Onafhankelijk Toneel - Victims' Victory
Choreografie: Ton Lutgerink, Amy Gale